nauka jazdy dzierżoniów, bielawa

kategoria CE ciężarowe z przyczepą

doświadczenie w branży,
maszyny ,
szkolenie

Kilkanaście lat w branży nauki jazdy.
Setki zdanych egzaminów
Czołowe lokaty zdawalności
Kategoria C i CE Dzierżoniów, Bielawa, Sobótka
Doświadczenie , warsztat pedagogiczny , nowe maszyny szkoleniowe.

oferta szkoleń na prawo jazdy pod marką Wiraż istnieje na rynku od 2003roku. Nasze szkolenia przypadły Państwu do gustu i darzą nas Państwo zaufaniem, wybierając nasze Szkolenia.

Pojazdy jak egzaminacyjne
Wymiary przyczepy jak egzaminacyjnej

budując nasz park maszynowy uwzgledniamy,aby maszyny byly identyczne jak te egzaminacyjne. przychodząc do nas na kurs nauki jazdy szkolisz się na pojazdach, które będziesz miał na egzaminie. jest to bardzo istotne - znajomość maszyny egzaminacyjnej - szczególnie w sytuacji stresu jakim jest egzamin i jazda pod okiem osoby oceniającej Twoje umiejętności i zachowanie na drodze.

Czołowe lokaty zdawalności w powiecie - duże szkoły jazdy.

Plac, miasto,strefa egzaminu

do szkolenia używamy placu, który wymiarami spełnia wymogi egzaminacyjne i zostal zaakceptowany przez Wydział Komunikacji w Świdnicy. plac znajduje się na bazie MPK Świdnica. plac duży,wolny od niedogodności , pozwala szkolić Państwa do zadań egzaminacyjnych.

Jazdy szkoleniowe kat. CE - miasto

Obok wymaganego egzaminem placu spędzamy wiele czasu na jazdach w ruchu miejskim, gdzie masz okazję sprawdzić się zestawem kategorii CE w ruchu ulicznym. Jako,że nasza szkoła jazdy ma placówkę w Świdnicy ruch miejski jest znaczny, podobnie infrastruktura pozwala wykonywać wiele zadań egzaminacyjnych. Jednak, abypoczuć pełen klimat egzaminu zabieramy naszych Kursantów do Wałbrzycha, gdzie najprawdopodobniej zdecydujesz się zdawać na prawo jazdy kategorii CE. Jesteśmy ze Świdnicy zatem czas przejazdu do strefy egzaminacyjnej Walbrzych jest krótki co oznacza,że spędzisz wiecej godzin szkoleniowych w realnych warunkach egzaminowania.Weź to pod uwagę wybierając szkołę jazdy.

Kurs prawa jazdy kategorii CE obejmuje:
  • 20 godzin teorii
  • 25 godzin jazdy ciężarówką z przyczepą
  • w trakcie szkolenia wykonujesz zadania : sprzęganie i rozprzęganie pojazdu silnikowego z przyczepą przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa BHP dodatkowo bez stwarzania zagrożenia uszkodzenia pojazdu/przyczepy lub stworzenia zagrożenia dla osób przebywających na placu manewrowym

wymogi formalne:
wiek

Kategoria C i CE Dzierżoniów, Bielawa, Sobótka

Ile muszę mieć lat,żeby zrobić prawo jazdy kategorii CE??

wymagany wiek na kurs prawa jazdy kategorii wynosi 21 lat , ale kurs możesz rozpocząć 3 miesiące przed wymaganym wiekiem (21 lat)

Prawo jazdy Kategoria C i CE Dzierżoniów, Bielawa, Sobótka
Dodatkowe szkolenia:
Szkolenia na Przewóz rzeczy.
Kwalifikacja wstępna
Kwalifikacja wstępna - przyśpieszona
Kwalifikacja okresowa
Prawo jazdy Kategoria C i CE Dzierżoniów, Bielawa, Sobótka

cena kursu


kategoria CE:

Dzierżoniów, Bielawa, Sobótka

brak kosztów ukrytych

dowolne raty
Na cenę ma wpływ kilka czynników - sezonowość , liczba chętnych na kursie, czas wykonania usługi - kurs expresowy/przyśpieszony jest droższy. Jeśli byłeś naszym Kursantem innej kategorii dorzucamy 1godz jazdy GRATIS. To miły podarunek jest szczegolnie przydatny tuż przed egzaminem. Cena jaka została Ci zaproponowana przed rozpoczęciem kursu pozostaje BEZ ZMIAN. Kurs w tej cenie należy wykonać w terminie do 6 miesięcy od złożenia wniosku. Dostajesz dowód wpłaty wraz z datą, aby wszystko było przejrzyste i jasne.
Dołącz do GRUPY zadowolonych Kursantów
Kursy Nauki Jazdy Cieżarowe Kategoria C i CE Dzierżoniów, Bielawa, Sobótka

Dane kontaktowe:

tel: 691-806-913 godz 7-20

email: janchyla@interia.pl

Obserwuj nas w sieci:

WIRAŻ

jazda uzależnia...