otwórz sobie drogę | prawo jazdy

jeden kurs

wiele możliwości

nauka jazdy kategoria B

Dzierżoniów | Bielawa

mobilność | niezależność
Kurs Nauki Jazdy kategoria B osobowe Dzierżoniów Bielawa Sobótka
Prawo Jazdy kategoria B osobowe Dzierżoniów Bielawa Sobótka
Auto jak egzaminacyjne

Prawo jazdy kategoria B Dzierzoniow | Bielawa

Kursy w Świdnicy - pełne szkolenie za kierownicą w mieście egzaminacyjnym. Spędzaj więcej czasu w mieście, gdzie zdajesz swój egzamin prawo jazdy.
Egzamin prawo jazdy Świdnica
Poznaj Trasę egzaminu
Jazdy i czas spędzony w strefie egzaminu zaprocentują. Poczuj swobodę, poznaj sytuacje drogowe i Wiekszy ruch miasta egzaminacyjnego
Egzamin prawo jazdy Świdnica

opis kursu kategorii B

Prawo jazdy kategorii B jest z reguły pierwszą kategorią prawo jazdy, która rozpoczyna przygodę za kierownicą samochodu. Ten kurs nauki jazdy chętnie wybierany jest przez osoby młode, które myślą o byciu mobilnym, wolnym, niezależnym, ale także przez osoby, którym ten dokument jest niezbędny do wykonywania pracy. Kurs tej kategorii pozwala prowadzić pojazdy do 3,5tony DMC(dopuszczalna masa całkowieta) , ale nie tylko...

struktura kursu

W ramach kursu prowadzone są zajęcia teoretyczne i praktyczne, czyli popularna "jazda". Do egzaminu z zakresu teorii można przygotować się samemu, uczęszczanie na wykłady zależy od Kursanta. Zajęcia praktyczne, do dyspozycji jest 30godzin, tak wiemy doskonale czasami jest to zbyt mało i warto dobrze wykorzystać ten czas, przygotować się do egzaminu i jazd samemu. Jazdy szkoleniowe wykonujemy na pojeździe jak egzaminacyjny - Toyota Yaris.

plac

Jesteśmy ze Świdnicy , tutaj mamy swój plac. Plac to przede wszystkim podstawy, ruszanie, wyczucie auta, jazda przodem tyłem , jazda po łuku oraz znajomość pojazdu - płyny eksploatacyjne i światła.

miasto ,strefa egzaminu

Nasz ośrodek nauki jazdy jest w Świdnicy, zatem naturalnie jazdy miejskie wytyczone są ulicami Świdnicy, gdzie najprawdopodobniej zdecydujesz się zdawać swój egzamin - WORD Świdnica. Warto ten fakt rozważyć - spędzenie więcej czasu za kierownicą już od pierwszych godzin na ulicach Świdnicy pozwoli lepiej pojechać swój egzamin praktyczny, a na pewno dodatnio wpłynie na znajomość miasta i sytuacji drogowych.

jazdy doszkalające

Oferujemy także jazdy dla chętnych, którzy swój kurs prawa jazdy mieli w innej szkole jazdy. Jeśli chciałbyś potrenować, przypomnieć sobie tuż przed egzaminem zapraszamy, chętnie zarezerwujemy dla Ciebie czas. Dodatkowo oferujemy jazdy dla osób, które posiadają prawo jazdy, ale długi czas nie jeździły i uważają, że warto byłoby odświeżyć sobie informacje i "jak się jeździ" nim wsiądą do własnego auta w ruchu publicznym.

Kategoria B Dzierzoniow Bielawa
Nauka Jazdy Kategoria osobowe B Dzierzoniow Bielawa
Cena kursu prawa jazdy kategorii B w Dzierzoniowie Bielawie

warunki | wiek

Aby posiadać prawo jazdy kategorii B należy mieć 18 lat, jednak na kurs można zapisać się 3 miesiące przed 18 urodzinami. Dodatkowo należy wykonać badania u lekarza uprawnionego do badania kierowców, w celu wykazania przeciwskazań do prowadzenia pojazdów. Spokojnie, dostaniesz u nas kontakt do lekarza zajmującym się tego typu badaniami.(opłata lekarza nie jest w cenie kursu) W starostwie powiatowym odpowiednim dla Twojego miejsca zamieszkania należy pobrać Profil Kierowcy i złożyć go w ośrodku szkolenia. Będzie potrzebna jeszcze fotografia wymiary 3,5 x 4,5cm , wyraźna, aktualna i możemy śmiało zaczynać kurs nauki jazdy.

czas trwania kursu

Szkolenie teoretyczne: 30 godzin. Istnieje możliwość przygotowania się do egzaminu teoretycznego samodzielnie.
Szkolenie praktyczne, jazdy : 30godzin. Wykonanie całego kursu w dużej mierze zależy od dyspozycyjności i możliwości Kursanta. jazdy ustalane są indywidualne pomiędzy osobą szkolącą się i instruktorem prowadzącym. Istnieje możliwość kursu expresowego - przyśpieszonego, wtedy jazdy ustalane są codziennie.

cena kursu kategorii B

Jeśli byłeś naszym Kursantem innej kategorii np. AM motorowery lub A1 motocykle, wtedy w cenie kursu dorzucamy 1 godzinę GRATIS - przyda sie tuż przed egzaminem. Jeśli nie byłeś naszym Kursantem nic nie szkodzi, ceny kształtujemy tak, aby były konkurencyjne, staramy się, aby w cenie kursu zapewnić Państwo najlepsze szkolenie, aby pieniądze zostały dobrze zainwestowane w Twoją edukacje motoryzacyjną. Cena po zapisaniu się na kurs jest stała. Brak kosztów ukrytych. Opłata egzaminu nie jest w cenie kursu.

Kliknij i obserwuj nas w Social Media

Dane kontaktowe:

tel: 691-806-913 godz 7-20
email: janchyla@interia.pl